VivaVideo: Video Düzenleme

Video Düzenleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version 5.6.5
  • Dil Türkçe
  • Firma QuVideo Inc.
Birkaç tıklamayla fotoğraflarınızı şaheserlere çevirmenin ve videolu slayt gösterileri oluşturmanın en kolay yolu VivaVideo: Video Düzenleme uygulaması.

VivaVideo: Video Düzenleme uygulaması ile artık fotoğraflarınızdan kısa filmler oluşturmanız, videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza, ailenize, sevgilinize eski fotoğraflarınızdan dijital albüm oluşturabilirsiniz. VivaVideo: Video Düzenleme uygulaması Android telefonlar için son zamanlarda en çok beğenilen video düzenleme uygulamasıdır. Şu an itibariyle dünya üzerinde 200 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve Google Play?de defalarca ön plana çıkanlar arasında gösterilmiş, 100?in üzerinde ülkede 1 numaralı ücretsiz video editörü ve video yapma uygulaması olmuştur. VivaVideo ile video hikâyenizi kolayca oluşturabilir, gündelik anlarınızı birer sanat eserine dönüştürerek arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz bırakın dünya keşfetsin. Fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz videolarınızı dışa aktarabilir ve istediğiniz sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. Yedi tane ilginç lense sahip VivaVideo uygulamasında özel öz çekim kamerası ile yepyeni efektlerle en özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 

VivaVideo Ana Özellikleri;

Güçlü Video Editörü
Kullanımı kolay profesyonel düzenleme araçları
Hikâye taslağı düzenlemesinde video klipleri kırpın ve birleştirin
Farklı yazılarla, efektlerle, etiketlerle, müziklerle, filtrelerle, geçişlerle ve canlı seslendirmelerle videolarınızı geliştirin.
0,2 saniyede ayarlama hızı ile daha hassas yavaş/hızlı 
Harika geri ve bulanık arka plan efektleri 
Tüm düzenleme çalışmaları, ekranda göründüğü şekilde anında ön izlemeye alınabilir.

6 farklı görüntüde yepyeni tasarımlı özel filtreler, tek bir dokunuşla filtreleri indirin.

Çoklu kayıt seçenekleri: Basit/Özçekim/Efekt/Komik/Müzik Klibi/Kolaj

?Şaka becerilerini? kullanabilmeniz için dokuz komik lens

Yedi ilginç lense sahip özel özçekim kamerası

 

Daha Fazla Göster
VivaVideo: Video Düzenleme indir
DİĞER SÜRÜMLER